Fotovoltaika s dotací

S naší fotovoltaickou elektrárnou
Ušetříte až 70% nákladů na elektrickou energii, tím se stanete z velké části nezávislými na provozovateli distribuční sítě.

Jaká fotovoltaická elektrárna se pro vás hodí?
Fotovoltaickou elektrárnu vždy navrhneme přímo pro Váš dům a dle Vašich pžadavků. Rádi je s Vámi budeme konzultovat. Snížení nákladů, soběstačnost a jistota jsou nejčastější důvody pořízení fotovoltaiky. Díky tomu, že neděláme klasické komerční sestavy a navrhujeme fotovoltaickou elektrárnu přímo na Váš dům, jsme schopni docílit a splnit Vaše požadavky.


Po dokončení instalace Vás ihned zaškolíme a vysvětlíme veškeré funkce Vaší fotovoltaické elektrárny. Poradíme Vám, jak docílit co nejefektivnějšího využití energie z fotovoltaiky a jak nakládat co nejlépe s přebytky v letních měsících.

Garantujeme vám, že získáte dotaci na fotovoltaickou elektrárnu na klíč.
Dotace na fotovoltaickou elektrárnu od NZU je nároková. To znamená, že každý majitel rodinného domu má právo na využití této dotace. Je však potřeba splnit podmínky dotačního titulu. O to se postaráme my a získání dotace Vám smluvně garantujeme.

Naše fotovoltaické elektrárny
V první fázi Vám vypracujeme 3D simulaci Vašeho objektu a pomocí meteoritických dat, vypočítáme ideální výkon fotovoltaického systému, tak abychom docílili co nejlepší návratnosti a funkčnosti. Kvalita, bezpečnost a profesionální práce to jsou kritéria kterými se řídíme.